Brukowanie

pawilonów handlowych i posesji domków jednorodzinnych

Zobacz nasze realizacje >

WAL-BRUK specjalizuje się w kompleksowych robotach brukarskich, w skład których wchodzi zarówno samo brukowanie, jak i roboty ziemne, transportowe oraz sprzedaż kostki brukowej. Dzięki tak wszechstronnemu podejściu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość całości wykonywanych prac.

Kompleksowe działanie to również wygoda dla klienta, który zleca nam wykonanie całości inwestycji i nie musi się martwić koordynacją wielu podwykonawców. Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Brukarstwo dla firm

Zajmujemy się brukowaniem zarówno obiektów komercyjnych jak i prywatnych. Układamy kostkę brukową na parkingach, podjazdach i placach pod sklepami, supermarketami i hipermarketami, centrami handlowymi, pawilonami handlowymi i obiektami użyteczności publicznej. Zajmujemy się również układaniem kostki brukowej na chodnikach miejskich, w parkach i na placach zabaw.

Brukarstwo dla klientów indywidualnych

Doświadczenie zebrane podczas realizacji dużych kontraktów m.in. dla sieci marketów Aldi i Biedronka nie oznaczają, że WAL-BRUK pracuje tylko nad dużymi projektami. Każdy klient jest dla nas równie ważny, dlatego nieustannie zajmujemy się również układaniem kostki brukowej dla klientów indywidualnych, brukując podjazdy i parkingi przy domkach jednorodzinnych i na osiedlach. Dla nas nie ma zbyt małych zleceń - jeśli potrzebujesz wybrukować okrąg wokół ogniska, to nie krępuj się do nas zadzwonić.

Oferowane produkty

Posiadamy dostęp do szerokiej gamy rodzajów i wzorów kostki brukowej, kruszyw, ażurów i elementów betonowych. Zawsze oferujemy towar o sprawdzonej jakości od zaufanych producentów. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

To, co odróżnia nas od konkurencji, to zawsze profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły, płynność w realizacji założonego harmonogramu oraz przede wszystkim wsparcie, które udzielamy klientowi. Służymy fachowym doradztwem technicznym zarówno w kwestii doboru odpowiedniego bruku, jak i zaplanowania jego rozmieszczenia w terenie. Realizując duże, kompleksowe projekty zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w planowaniu przebiegu prac oraz jego konsekwentnej, terminowej realizacji.

bruk