Tereny zielone

place, skwery, ogrody i ogródki

Zobacz nasze realizacje >

WAL-BRUK świadczy usługi z zakresu projektowania oraz realizacji terenów zielonych dla klientów biznesowych jak i prywatnych. Wykonujemy m.in. parki, skwery, place zabaw, ogrody i ogródki. Współpracujemy z urzędami miast i gmin, klientami komercyjnymi oraz z klientami indywidualnymi.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Co robimy?

Jednym słowem: wszystko. Przygotowujemy plany zagospodarowania przestrzeni, pomagamy w doborze odpowiednich roślin, zajmujemy się zakupem sadzonek i materiałów budowlanych, realizujemy opracowany projekt oraz szkolimy z zakresu dbania o tereny zielony. Oferujemy również usługę opieki nad istniejącymi terenami oraz pomagamy w ich rearanżacji i modernizacji.

Dlaczego my?

To, co odróżnia nas od konkurencji, to zawsze profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły, płynność w realizacji założonego harmonogramu oraz przede wszystkim wsparcie, które udzielamy klientowi. Służymy fachowym doradztwem technicznym zarówno w kwestii zaplanowania przestrzeni, ustalenia harmonogramu prac, doboru odpowiednich roślin i materiałów, jak i sposobów realizacji inwestycji.

tereny zielone